Plastik Kiremit Yapma Makinesi PVC Plastik Çatı Kaplama Levhaları 38CrMoAl Vidası

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ACEMIEN
Sertifika: CE
Model numarası: ASM-01
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: plastik film ile tahta sandık
Teslim süresi: 60 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: ayda 10 Set
Vida tasarım: Çift vida Otomatik sınıf: Otomatik
Uygulama: Plastik çatı kiremit makinesi Gerilim: özelleştirilmiş
Hammadde: PVC Garanti: 12 ay
Ağırlık: 2500 kg Satış sonrası hizmet: Saha kurulumu
Vurgulamak:

çatı levha makinesi

,

çatı kiremit makinesi

Kaliteli profesyonel pvc çatı levhalar kiremit yapma makinesi üretim hattı

PVC + ASA Kompozit Sırlı Çatı Kiremit Şekillendirme Makinesi, çoğunlukla plastik sırlı kiremit yapımında kullanılan ACEMIEN Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilmiştir. Modül bir defalık kalıp döküm kalıbıdır ve malzeme yüksek mukavemetli LY12 yüksek kaliteli alüminyumdur. Gelişmiş makine merkezi, Modülün bir defalık sıkılmasını garanti eder. Çok yönlü ve değiştirilebilir. Şanzıman dengeli ve güvenilirdir ve tüm makine tahriki dört silindirli kalıbı oluşturur. Açmak ve kapatmak çok uygundur. Şekillendirme makinesi ileri ve geri hareket ettirilebilen motor ile tahrik edilir. Kalıp çerçevesi içinde soğutma etkisi vaat etmek için doğrudan modülün arkasına soğuk hava üfleyebilen hava soğutma aygıtına sahiptir. Üst ve alt modüllerin yanlış hizalama mesafesi, ürünün dalga formunun dolgunluğunu ayarlamak için manuel olarak ayarlanabilir.

Bu yapı tamamen vida başı ile kapatılmıştır, bu nedenle vidanın aşınması, su geçirmez apronun yaşlanması, vida deliğinin sızıntısı problemi çözülür; İki direnç: vida başları, su geçirmez önlük hava ve yağmurdan korunur, bu yüzden kalıcı ve dayanıklıdır. Bir anti: Bu oluklu kiremit 10 sınıf tayfununa karşı olabilir. PVC korozyon önleyici kompleks oluklu sacın yapısı ve karakteri. Özel aksesuarlar ile plastik kiremit su geçirmez, rüzgar ve korozyon direncinin üç derecesini artırabilir. Bu hat tek vidalı ekstruder, askı tarzı yassı kalıp, boyut oluşturma kalıbı, yüksek verimlilik, vakum pompası, çekme ... kapalı ünite, pnömatik kesici ve diğer yardımcı ekipmanlar. Oluklu sac ekstrüzyon hattı, tek vidalı ekstruder, oluklu şekillendirme makinesinden oluşur. PVC cam karo, ASA, PMMA mühendislik plastiği ile birlikte ekstrüzyonlanmış PVC reçineye göre ekstrüde edilmiş bir asbestsiz kompozit levha türüdür.

Vida deliğinden yüzey suyunun sızmasını engelleyebilecek olandan daha az suya dayanıklı önlük vardır. Vida sabit pozisyonunun artması tayfun karşısında olabilir. Üç önlemek: kenar dalgaları, karanlık, vida delikleri önlemek.PVC sırlı kiremit ekstrüzyon hattı ön karışım birimleri, konik ekstruder, ko-ekstruder, T-kalıp kalıp, kalibrasyon cihazı, kabartma silindirleri, testere kesici, çekme seti, vb oluşur İşlem: PVC reçinenin dolgu maddeleri, katkı maddeleri ile önceden karıştırılması, daha sonra karışık PVC malzemelerinin ASA / PMMA ile birlikte ekstrüzyonla birlikte T-kalıba dökülmesi; kalibrasyondan sonra, kabartma, kesme, son PVC kiremit yapmak.

SJ50 / 30 tek vidalı ekstruder Teknik veri
Ekstrüzyon kapasitesi 50 kg / h
vida

38CrMoAl, Nitratlama, kalınlık: 0.4 ~ 0,7mm, Parlatma

Dönme hızı (sayaç dönüş): 1-48 RPM

Dia: 50mm

L / D: 30: 1

Varil

38CrMoAl, Nitratlama, kalınlık: 0.4 ~ 0,7mm, Taşlama.

Isıtma bölgeleri: 4

Isıtma modu: Döküm Alüminyum ısıtıcı paslanmaz çelik kaplı

Isıtma gücü: 8kw

Soğutma modu: Blower 0.18kw × 4sets

Sürüş motor Motor gücü: 15Kw AC (SIEMENS)

Ana elektrik dolabı

Çevirici: ABB

Kontaktör: Schneider

Hava Şalteri: LS

Sıcaklık kontrolörü: Omron

Dış boyut ve ağırlık

2800 × 1350 x 1400 mm

1500kg

İletişim bilgileri
Michelle

Telefon numarası : +8617802612925