PVC Panel Plastik Kiremit Yapma Makinesi Oluklu Sac Otomatik 2500 Kg

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ACEMIEN
Sertifika: CE
Model numarası: ASM-01
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: plastik film ile tahta sandık
Teslim süresi: 60 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: ayda 10 Set
Koşul: Yeni Vida tasarım: Çift vida
Otomatik sınıf: Otomatik Uygulama: Plastik çatı kiremit makinesi
Hammadde: PVC Power(kW): 200KW
Ağırlık: 2500 kg Gerilim: 380V 50HZ 3Phase (Özelleştirilmiş)
Vurgulamak:

çatı sac makinesi

,

plastik kiremit makinesi

PVC Panel Plastik Çatı Kiremit PVC Oluklu Levha Yapma Makinesi

Oluklu sac ekstrüzyon hattı, tek vidalı ekstruder, oluklu şekillendirme makinesinden oluşur. Çekme makinası, kesme makinası vb. Genelde mimarlıkta kullanılan renkli, hava koşullarına dayanıklı ve yangına dayanıklı oluklu levha üretmek için kullanılır, bazı bileşenler değiştirilirse, hat aynı zamanda içi boş bölüm levhası üretebilir. Kararlı plastikleştirme, kompakt yapı, son derece entegre otomatik sistem, kolay kullanım hattının ana özelliğidir, oluklu sac üretimi için gerçekten ideal bir makinedir. Uygulama: Yüksek kaliteli tesisler, çelik fabrikaları, depo, çiftlik pazarı, pazara erişim, Hangarlar ve diğer yüksek kaliteli çatı kaplama malzemeleri. Özellikle aşındırıcı kimyasal tesislerde, eriticilerde, seramik tesislerinde, soya sosu fabrikasında, asit, alkalide ve diğer aşındırıcı bitkilerde.

Bu hat, tek vidalı ekstruder, askı tarzı düz kalıp, boyut oluşturma kalıbı, yüksek verimli, vakum pompası, çekme ünitesi, pnömatik kesici ve diğer yardımcı ekipmanlardan oluşur. Oluklu sac ekstrüzyon hattı, tek vidalı ekstruder, oluklu şekillendirme makinesinden oluşur. PVC cam karo, ASA, PMMA mühendislik plastiği ile birlikte ekstrüzyonlanmış PVC reçineye göre ekstrüde edilmiş bir asbestsiz kompozit levha türüdür. Temel olarak yüksek kaliteli kiremit talebini karşılamak için bina yapımında uygulanır. Bu ürün ileri yabancı teknolojiyi benimser ve bitki ve ağır asit alanının korozyon direncine yönelik olarak tasarlanmıştır, kalıcı bir çatı kaplama malzemesinin yeni neslidir. Yüzey malzemesi: hava koşullarına dayanıklı reçine, ürünün kimyasal korozyonuna dayanıklılığını ve direncini korur.

Yıllar süren gelişimden sonra, şirket ISO9001 kalite sistem belgelendirme ve ISO14000 çevre yönetim sistemi belgelendirme geçti, sektörün gelişmiş tozsuz atölye ve verimli ve rekabetçi destek üretim ekipmanları, 500 üretim hattına kadar yıllık üretim kapasitesine sahibiz. “Kaliteye, dürüstlüğe, samimi işbirliğine ve ortak gelişime odaklanın” hedefimizdir.

Vida varil Isıtma yöntemi Alüminyum dirençli ısıtma halkası döküm
Isıtma bölgeleri 4zones
Isıtma gücü 15 (kW)
Sıcaklık aralığı 50-300 (℃)
Soğutma gücü ve bölgeleri 4sets x 0.37kW
Soğutma yolu Sayaç sıcaklık kontrolörü, fan soğutma
Özellikler Namlu tavlama, nitratlama ve sert krom kaplama ile işlemden geçirilmiş, çift alaşımdan yapılmıştır. Yüzey sertliği, varilin aşınma direncini büyük ölçüde artıran ve servis ömrünü artıran HV950'nin üzerindedir.

İletişim bilgileri
Michelle

Telefon numarası : +8617802612925