Makine PVC PP PET Özelleştirilmiş Gerilim 200 Kw Şekillendirme Şeffaf Kiremit

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ACEMIEN
Sertifika: CE
Model numarası: ASM-01
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: plastik film ile tahta sandık
Teslim süresi: 60 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: ayda 10 Set
Koşul: Yeni Otomatik sınıf: Otomatik
Uygulama: Plastik çatı kiremit makinesi Gerilim: özelleştirilmiş
Power(kW): 200KW Garanti: 12 ay
Vida tasarım: Çift vidalı, Tek vidalı Hammadde: PVC / ASA / PMMA, pvc tozu ve diğer katkı maddesi, 2 kat veya 3 kat
Vurgulamak:

çatı levha makinesi

,

çatı kiremit makinesi

PVC PP PET Şeffaf Çatı Kaplama Çini Ekstrüzyon Makine

SJ serisi konik çift vidalı ekstruder, PVC toz malzemenin ve PVC ahşap kompozit malzemenin ekstrüzyonu için özel olarak uyarlanmıştır. Farklı kalıplar ve yardımcı ünitelerle donatılmış olarak, PVC çatı, boru, profil, dekorasyon paneli, çubuk bölümü ve granülün çeşitli özelliklerini üretmek için kullanılabilir.

Namlu ısıtma için alüminyum döküm halkaları ve eşit ısı iletimi, uygun işletme ve bakım, vb. Özelliklerine sahip soğutma için hava üfleyici sistemi benimser. Vida çekirdek parçası yüksek verimli otomatik sirkülasyon soğutma sistemi benimser. Vida yapısı en iyi plastikleştirme etkisine ulaşmak için farklı malzeme formülasyonlarına göre özelleştirilebilir.

Dişli, nitratlama işlemiyle 38CrMoALA alaşımlı çelikten yapılmıştır.

± 1 accuracy hassasiyetle kontrol sistemi için ithal sıcaklık kontrolörü. Ana motor hız kontrolü elektrik sistemi için ithal marka frekans kontrolörü veya DC kontrol cihazını benimser, çok işlevli alarm cihazı ve aşırı akım koruması ile donatılmıştır.


Bu ürün ileri yabancı teknolojiyi benimser ve bitki ve ağır asit alanının korozyon direncine yönelik olarak tasarlanmıştır, kalıcı bir çatı kaplama malzemesinin yeni neslidir. Yüzey malzemesi: hava koşullarına dayanıklı reçine, ürünün kimyasal korozyonuna dayanıklılığını ve direncini korur. Altta yatan malzeme: beyaz sünek malzeme, alan ve evlerin aydınlık hissini arttırmak için. Yüksek üretim verimliliği, yapı makul ve kompakt, kolay kullanım ve bakımdır. PVC kaplı kiremit pavyonlarda, otellerde, sergi salonlarında, tatil köylerinde, ailelerde ve diğer binalarda yaygın olarak kullanılır. PVC sırlı kiremit bir dizi avantaja sahiptir: Hava koşullarına dayanıklılık, Korozyona dayanıklı performans, mükemmel yük kapasitesi, Şoka dayanıklı ve düşük sıcaklığa dayanıklı, Kendi kendine temiz ve benzeri. Bu çizgi özellikle genişliği 720mm, 880mm olan PVC sırlı kiremit üretmek için kullanılır. , 1040 mm, kalınlık 2-3 mm'dir . (Diğer boyut özelleştirilebilir) .PVC, ASA, PMMA bileşik kiremit üretim hattı, konik çift ​​vidalı ekstruder SJZ80 / 156, ko-ekstruder, ekstrüzyon aletleri, ana kiremit ve sırt kiremitleri için şekillendirme makinesi, çekme, kesici ve istifleyici. Tedarik formülü kılavuzu ve temel hammadde alımı.

8. 1300mm Kalıp ünitesi Teknik veri

Kalıp tipi: elbise askısı koşucusu, homojen boşalma.

Malzeme: 5CrNiMo ısıtılmış, yüzeyi parlatılmış, iç ve dış elektrolizle işlem görmüş, kalıp kafası yüzeyinin krom tabaka kalınlığı: 0.04-0.05mm.

Isıtma yolu: ısıtma çubuğu, kapalı kablolama

Etkili genişlik: 1300mm.

Ayar aralığı: 1-4mm.

Isıtma bölgeleri: 7zon

Isıtma gücü: 3.5kw × 7zones

İletişim bilgileri
Michelle

Telefon numarası : +8617802612925