Duvar PVC Çatı Kiremit Yapma Makinesi PVC Çatı Tavan Özel Gerilim

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ACEMIEN
Sertifika: CE
Model numarası: ASM-01
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: plastik film ile tahta sandık
Teslim süresi: 60 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: ayda 10 Set
Koşul: Yeni Vida tasarım: Çift vida
Uygulama: Plastik çatı kiremit makinesi Gerilim: özelleştirilmiş
Power(kW): 190kw Garanti: 12 ay
Hammadde: Pvc toz ve diğer katkı maddesi Adı: Çin'de Üretilen PVC Camlı Kiremit Makinesi, Yüksek Kaliteli Üretim PVC Plastik Çatı Kiremit Maki
Vurgulamak:

plastik kiremit makinesi

,

kiremit makinesi

En iyi fiyat pvc çatı kiremit çatı tavan plastik duvar sac yapma makinesi

Plastik Tek + Çok Katmanlı PVC + PP + PET Oluklu Çatı Levha Karo Panel Ekstruder kalıp ile ekstrüde edilir ve ekstrüzyondan sonra direkt olarak suya aktarılan sıcak damgalama makinesi ile muamele edilir, bu da güçlü bir pürüzsüzlük hissi ile ayna benzeri bir yüzey yapar ve mermer parlıyor.

Yüksek üretim verimliliği, yapı makul ve kompakt, kolay kullanım ve bakımdır. PVC kaplı kiremit pavyonlarda, otellerde, sergi salonlarında, tatil köylerinde, ailelerde ve diğer binalarda yaygın olarak kullanılır. PVC sırlı kiremit bir dizi avantaja sahiptir: Hava koşullarına dayanıklılık, Korozyona dayanıklı performans, mükemmel yük kapasitesi, Şoka dayanıklı ve düşük sıcaklığa dayanıklı, Kendi kendine temiz ve benzeri. Üretim maliyetini ve kiremitlerin performansını dikkate alarak profesyonel analiz ve tasarım. Yüzey malzemesi: hava koşullarına dayanıklı reçine, ürünün kimyasal korozyonuna dayanıklılığı ve direncini korumak için. Altta yatan malzeme: beyaz sünek malzeme, alan ve evlerin aydınlık hissini arttırmak için. Bu ürün, iki katmanlı bir birlikte ekstrüzyon işlemine ve ürünlerin kimyasal korozyona karşı direncine sahiptir. Ürünün her bir özelliğine verilen iki farklı malzeme. Yüzünü pürüzsüzleştirin ve iyi bir araya gelin. Yeni APVC antikorozif kompozit dalga karosu dayanıklılık, korozyon direnci, küçük sertlik, alan hissi ve estetik sorunlarını çözer.

Bu ürün ileri yabancı teknolojiyi benimser ve bitki ve ağır asit alanlarının korozyon direncine yönelik olarak tasarlanmıştır, yeni nesil kalıcı çatı kaplama malzemesidir. Bu çizgi genellikle genişliği 720 mm, 880 mm, 1040 mm, kalınlığı 2-3 mm olan PVC sırlı karo üretmek için kullanılır. (Diğer boyut özelleştirilebilir) .PVC, ASA, PMMA bileşik kiremit üretim hattı, konik çift ​​vidalı ekstruder SJZ80 / 156, ko-ekstruder, ekstrüzyon aletleri, ana kiremit ve sırt kiremitleri için şekillendirme makinesi, çekme, kesici ve istifleyici. Tedarik formülü kılavuzu ve temel hammadde alımı.

9. Dağıtımcı Teknik veri

Dağıtıcı blok olarak tasarlanmıştır

Genel akış kanalı, işleme merkezinde üretilen 3B eriyik akış simülasyon yazılımı ile tasarlandı, mikron seviyesine ulaştı ve kalıbın bir defalık üretimini sağladı ve kalıp onarım sayısını büyük ölçüde azalttı.

İletişim bilgileri
Michelle

Telefon numarası : +8617802612925