200 Kw Plastik Kiremit Yapma Makinesi Üretim Hattı PVC ASA Sırlı Oluklu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ACEMIEN
Sertifika: CE
Model numarası: ASM-01
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: plastik film ile tahta sandık
Teslim süresi: 60 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: ayda 10 Set
Koşul: Yeni Vida tasarım: Çift vida
Otomatik sınıf: Otomatik Gerilim: özelleştirilmiş
Power(kW): 200KW Garanti: 12 ay
Hammadde: PVC tozu, CaCO3, CPE, PE-WAX, Stearik asit, Bileşik stabilizatör, ACR, parafin, ASA granülü Renk: Kırmızı, mavi, yeşil, beyaz
Vurgulamak:

plastik kiremit makinesi

,

kiremit makinesi

PVC ASA Plastik Camlı Oluklu Çatı Kaplama Karosu Üretim Hattı Yapımı

SJ serisi konik çift vidalı ekstruder, PVC toz malzemenin ve PVC ahşap kompozit malzemenin ekstrüzyonu için özel olarak uyarlanmıştır. Farklı kalıplar ve yardımcı ünitelerle donatılmış olarak, PVC çatı, boru, profil, dekorasyon paneli, çubuk bölümü ve granülün çeşitli özelliklerini üretmek için kullanılabilir.

Plastik Tek + Çok Katmanlı PVC + PP + PET Oluklu Çatı Levha Karo Panel Ekstruder kalıp ile ekstrüde edilir ve ekstrüzyondan sonra direkt olarak suya aktarılan sıcak damgalama makinesi ile muamele edilir, bu da güçlü bir pürüzsüzlük hissi ile ayna benzeri bir yüzey yapar ve mermer parlıyor.

Yüksek üretim verimliliği, yapısı makul ve kompakt, kolay kullanım ve bakım. Üretim maliyeti ve kiremitlerin performansını dikkate alarak profesyonel analiz ve tasarım. Yüzey malzemesi: hava koşullarına dayanıklı reçine, ürünün kimyasal korozyonuna dayanıklılığı ve direncini korumak için. Altta yatan malzeme: beyaz sünek malzeme, alan ve evlerin aydınlık hissini arttırmak için. Bu ürün, iki katmanlı bir birlikte ekstrüzyon işlemine ve ürünlerin kimyasal korozyona karşı direncine sahiptir. Ürünün her bir özelliğine verilen iki farklı malzeme. Yüzünü pürüzsüzleştirin ve iyi bir araya gelin. Yeni APVC antikorozif kompozit dalga karosu dayanıklılık, korozyon direnci, küçük sertlik, alan hissi ve estetik sorunlarını çözer.

PVC sırlı kiremit, pavyonlarda, otellerde, sergi salonlarında, tatil köylerinde, ailelerde ve diğer binalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. PVC sırlı kiremit bir dizi avantaja sahiptir: Hava koşullarına dayanıklılık, Korozyona dayanıklı performans, mükemmel yük kapasitesi, Şoka dayanıklı ve düşük sıcaklığa dayanıklı, Kendini temizle vb.

Kesici Teknik veri

Kesme modu: kesme gördüm

Motor gücü kesme: 2.2KW

Yanal testere girişi: 0.37kw

Pnömatik kontrol

Her kesim yerinin doğruluğunu sağlamak için özel ayarlanabilir yer belirleyici benimseyin.

Testere yetersiz beslenir: Makinenin ağırlık merkezi indirilir ve işlem daha kararlı hale gelir. Toz, emme sırasında tozu azaltarak toz emme fanı ile birlikte konsantre olmak kolaydır.

Enine besleme, motor yavaşlama sistemi tarafından ayarlanabilen hassas ışık çubuğu tarafından yönlendirilir. Kesme hızı, ürünün estetik görünümünü sağlamak için farklı ürünlerin kalınlığına göre ayarlanabilir.

Elektrik kontrolü, mikrobilgisayar otomatik kontrolünü kullanır, yüksek güvenilirlik, hatasız

İnsan-makine arayüz ekranı, kesme parametrelerinin ve işlemin ayarlanması için uygundur

İletişim bilgileri
Michelle

Telefon numarası : +8617802612925