PVC Plastik Kiremit Yapma Makinesi Ekstrüzyon SIMENS Kontaktör Şekillendirme

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ACEMIEN
Sertifika: CE
Model numarası: ASM-01
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: plastik film ile tahta sandık
Teslim süresi: 60 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: ayda 10 Set
Koşul: Yeni Vida tasarım: Çift vida
Otomatik sınıf: Otomatik Hammadde: PVC
Power(kW): 200KW Garanti: 12 ay
Gerilim: 380V 50HZ 3Phase (Özelleştirilmiş) Devre açıcı: SIMENS
Vurgulamak:

plastik kiremit makinesi

,

kiremit makinesi

Sıcak Popüler PVC Plastik Çatı Sayfası Ekstrüzyon Şekillendirme Makineleri

PVC + ASA Kompozit Sırlı Çatı Kiremit Şekillendirme Makinesi, çoğunlukla plastik sırlı kiremit yapımında kullanılan ACEMIEN Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilmiştir. Modül bir defalık kalıp döküm kalıbıdır ve malzeme yüksek mukavemetli LY12 yüksek kaliteli alüminyumdur. Gelişmiş makine merkezi, Modülün bir defalık sıkılmasını garanti eder. Çok yönlü ve değiştirilebilir. Şanzıman dengeli ve güvenilirdir ve tüm makine tahriki dört silindirli kalıbı oluşturur. Açmak ve kapatmak çok uygundur. Şekillendirme makinesi ileri ve geri hareket ettirilebilen motor ile tahrik edilir. Kalıp çerçevesi içinde soğutma etkisi vaat etmek için doğrudan modülün arkasına soğuk hava üfleyebilen hava soğutma aygıtına sahiptir. Üst ve alt modüllerin yanlış hizalama mesafesi, ürünün dalga formunun dolgunluğunu ayarlamak için manuel olarak ayarlanabilir.

Üretim maliyeti ve kiremitlerin performansını dikkate alarak profesyonel analiz ve tasarım. Yüzey malzemesi: hava koşullarına dayanıklı reçine, ürünün kimyasal korozyonuna dayanıklılığı ve direncini korumak için. Altta yatan malzeme: beyaz sünek malzeme, alan ve evlerin aydınlık hissini arttırmak için. Bu ürün, iki katmanlı bir birlikte ekstrüzyon işlemine ve ürünlerin kimyasal korozyona karşı direncine sahiptir. Ürünün her bir özelliğine verilen iki farklı malzeme. Yüzünü pürüzsüzleştirin ve iyi bir araya gelin. Yeni APVC antikorozif kompozit dalga karosu dayanıklılık, korozyon direnci, küçük sertlik, alan hissi ve estetik sorunlarını çözer.

Bu ürün ileri yabancı teknolojiyi benimser ve bitki ve ağır asit alanlarının korozyon direncine yönelik olarak tasarlanmıştır, yeni nesil kalıcı çatı kaplama malzemesidir. Bu çizgi genellikle genişliği 720 mm, 880 mm, 1040 mm, kalınlığı 2-3 mm olan PVC sırlı karo üretmek için kullanılır. (Diğer boyut özelleştirilebilir) .PVC, ASA, PMMA bileşik kiremit üretim hattı, konik çift ​​vidalı ekstruder SJZ80 / 156, ortak ekstruder, ekstrüzyon aletleri, ana kiremit ve sırt kiremitleri, çekme, kesici ve istifleyici. Tedarik formülü kılavuzu ve temel hammadde alımı.

Enerji tüketimi

Kurulum gücü

Toplam 287KW, Fiili tüketim yaklaşık% 70

Önerilen 200KVA trafo

En az 160KVA trafoya ihtiyaç duyuyor

Soğutma suyu ≤20 ℃, ≥0.3Mpa, ~ 5-6 ton / saat
Sıkıştırılmış hava 0.3m3 / dak, > 0.6Mpa
işgücü 3 Kişi / vardiya (24 saat 2-3 vardiya gerekir)

İletişim bilgileri
Michelle

Telefon numarası : +8617802612925