Yapı Malzemesi Pvc Kiremit Makinesi, Makine Plastik Kompozit Şekillendirme Çatı Sayfası

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ACEMIEN
Sertifika: CE
Model numarası: ASM-01
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: plastik film ile tahta sandık
Teslim süresi: 60 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: ayda 10 Set
Koşul: Yeni Vida tasarım: Çift vida
Gerilim: özelleştirilmiş Hammadde: PVC
Power(kW): 200KW Garanti: 12 ay
Uygulama: PVC levha üretimi Plastik işleme: PE / PP / PVC / ABS / HIPS / PET
Vurgulamak:

çatı levha makinesi

,

çatı kiremit makinesi

Yüksek Kapasiteli PVC ve ASA Oluklu Sırlı Çini Levha Ekstrüzyon Makine

Bu ürün ileri yabancı teknolojiyi benimser ve bitki ve ağır asit alanlarının korozyon direncine yönelik olarak tasarlanmıştır, yeni nesil kalıcı çatı kaplama malzemesidir. Bu çizgi genellikle genişliği 720 mm, 880 mm, 1040 mm, kalınlığı 2-3 mm olan PVC sırlı karo üretmek için kullanılır. (Diğer boyut özelleştirilebilir) .PVC, ASA, PMMA bileşik kiremit üretim hattı, konik çift ​​vidalı ekstruder SJZ80 / 156, ortak ekstruder, ekstrüzyon aletleri, ana kiremit ve sırt kiremitleri, çekme, kesici ve istifleyici. Tedarik formülü kılavuzu ve temel hammadde alımı.

Uygulama
Yüksek kaliteli fabrikalar, çelik fabrikaları, depo, çiftlik pazarı, pazara giriş, haneler ve diğer üst düzey çatı kaplama malzemeleri. Özellikle aşındırıcı kimyasal tesislerde, eriticilerde, seramik tesislerinde, soya sosu fabrikasında, asit, alkalide ve diğer aşındırıcı bitkilerde.
PVC korozyon önleyici kompleks oluklu sacın yapısı ve karakteri. Özel aksesuarlarla, plastik kiremit üç dereceli su geçirmez, rüzgar ve korozyon direncini artırabilir. Bu yapı tamamen vida başı ile kapatılmıştır, bu nedenle vida aşınması, su geçirmez apronun yaşlanması, vida deliğinin sızıntısı problemini çözme; Vida deliğinden yüzey suyunun sızmasını engelleyebilecek olandan daha az suya dayanıklı önlük vardır. Vida sabit pozisyonunun artması tayfun karşısında olabilir. Üç önleme: kenar dalgalarının, karanlık, vida deliklerinin önlenmesi.

Üretim maliyeti ve kiremitlerin performansını dikkate alarak profesyonel analiz ve tasarım. Yüzey malzemesi: hava koşullarına dayanıklı reçine, ürünün kimyasal korozyonuna dayanıklılığı ve direncini korumak için. Altta yatan malzeme: beyaz sünek malzeme, alan ve evlerin aydınlık hissini arttırmak için. Bu ürün, iki katmanlı bir birlikte ekstrüzyon işlemine ve ürünlerin kimyasal korozyona karşı direncine sahiptir. Ürünün her bir özelliğine verilen iki farklı malzeme. Yüzünü pürüzsüzleştirin ve iyi bir araya gelin. Yeni APVC antikorozif kompozit dalga karosu dayanıklılık, korozyon direnci, küçük sertlik, alan hissi ve estetik sorunlarını çözer.

Düzeltme cihazı ile makine şekillendirme Teknik veri

Kırpma cihazı

Bıçak kalitesi: 2 adet

Malzeme: kaliteli alaşımlı çelik

Bıçak mesafesi ayarlanabilir

Modülün kalitesi: 44 ADET (22 Çift) normal

Malzeme: alüminyum alaşım

Ekstrüzyon Hattı hızı: 0-3m / dak

Maksimum çekme gücü: 50KN

Sürücü motor gücü: 5.5Kw

ABB frekans çevirici kontrolünü benimseyin

Soğutma modu: fanlı soğutma, 0.55Kwx8sets

Harici bağlantı gazı kaynağı egzoz miktarı 0,67m3 / dak

Egzoz basıncı: 0.7MPa

İleri ve Geri Aralığı Hareketli: ± 750mm

Hareketli Motor gücü: 0.18Kw

Kalıplama makinesi paslanmaz çelik koruyucu kabuk, güvenlik ve hoş görünümlü

Alüminyum kalıp blokları işleme merkezinde işlenmiş, çok yönlülük, güçlü değişebilirlik, bir kerede işlenmiş yüksek kaliteli alüminyum alaşımdan imal edilmiştir. Sürücü rafı 40Gr malzemeden yapılmış, yüzeyi su verilmiş ve siyah renkli, daha güçlü ve daha sert. Şanzıman sistemi, sürüşün her iki tarafındaki modüldeki çift türbin redüktörlerini kullanır, şanzıman dengesi, güvenilir, rahat. Kalıp seti, modülün arkasını etkili bir şekilde soğutan hava soğutma cihazına sahiptir. Dalga formunun doluluk derecesini ayarlamak için üst ve alt modüllerin mesafesi manuel olarak ayarlanabilir.


İletişim bilgileri
Michelle

Telefon numarası : +8617802612925