PVC ASA Çatı Sayfası Yapma Makinesi, Oluklu Sırlı Çini Levha Ekstrüzyon Makine

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ACEMIEN
Sertifika: CE
Model numarası: ASM-01
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: plastik film ile tahta sandık
Teslim süresi: 60 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: ayda 10 Set
Koşul: Yeni Vida tasarım: Çift vida
Otomatik sınıf: Otomatik Gerilim: özelleştirilmiş
Power(kW): 200KW Garanti: 12 ay
Uygulama: Sac, Profil, Plastik Kiremit Makinesi Adı: Yüksek Kaliteli Üretim PVC Plastik Kiremit Makinesi
Vurgulamak:

çatı levha makinesi

,

çatı kiremit makinesi

Yüksek Kapasiteli PVC ve ASA Oluklu Sırlı Çini Levha Ekstrüzyon Makine

Bu çizgi genellikle genişliği 720 mm, 880 mm, 1040 mm, kalınlığı 2-3 mm olan PVC sırlı karo üretmek için kullanılır. (Diğer boyut özelleştirilebilir) .PVC, ASA, PMMA bileşik kiremit üretim hattı, konik çift ​​vidalı ekstruder SJZ80 / 156, ortak ekstruder, ekstrüzyon aletleri, ana kiremit ve sırt kiremitleri, çekme, kesici ve istifleyici. Tedarik formülü kılavuzu ve temel hammadde alımı. Üretim maliyeti ve kiremitlerin performansını dikkate alarak profesyonel analiz ve tasarım. Yüzey malzemesi: hava koşullarına dayanıklı reçine, ürünün kimyasal korozyonuna dayanıklılığı ve direncini korumak için. Altta yatan malzeme: beyaz sünek malzeme, alan ve evlerin aydınlık hissini arttırmak için. Bu ürün, iki katmanlı bir birlikte ekstrüzyon işlemine ve ürünlerin kimyasal korozyona karşı direncine sahiptir. Ürünün her bir özelliğine verilen iki farklı malzeme. Yüzünü pürüzsüzleştirin ve iyi bir araya gelin. Yeni APVC antikorozif kompozit dalga karosu dayanıklılık, korozyon direnci, küçük sertlik, alan hissi ve estetik sorunlarını çözer.

Uygulama
Yüksek kaliteli fabrikalar, çelik fabrikaları, depo, çiftlik pazarı, pazara giriş, haneler ve diğer üst düzey çatı kaplama malzemeleri. Özellikle aşındırıcı kimyasal tesislerde, eriticilerde, seramik tesislerinde, soya sosu fabrikasında, asit, alkalide ve diğer aşındırıcı bitkilerde.
PVC korozyon önleyici kompleks oluklu sacın yapısı ve karakteri. Özel aksesuarlarla, plastik kiremit üç dereceli su geçirmez, rüzgar ve korozyon direncini artırabilir. Bu yapı tamamen vida başı ile kapatılmıştır, bu nedenle vida aşınması, su geçirmez apronun yaşlanması, vida deliğinin sızıntısı problemini çözme; Vida deliğinden yüzey suyunun sızmasını engelleyebilecek olandan daha az suya dayanıklı önlük vardır. Vida sabit pozisyonunun artması tayfun karşısında olabilir. Üç önleme: kenar dalgalarının, karanlık, vida deliklerinin önlenmesi.

SRL-Z300 / 600 Karıştırıcı Teknik veri
Sıcak karıştırma Soğuk karıştırma
Toplam hacim (L) 300 Toplam hacim (L) 600
Etkili hacim (l) 225 Etkili hacim (l) 380
Toplu (KG) 105 Toplu (KG) 105
Karıştırma süresi (dak) 8-10 Karıştırma süresi (dak) 8-10
kapasitesi (kg / saat) 450-550 kapasitesi (kg / saat) 450-550İletişim bilgileri
Michelle

Telefon numarası : +8617802612925