PVC Camlı Plastik Kiremit Yapma Makinesi Otomatik Çift Vidalı Yenilikçi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ACEMIEN
Sertifika: CE
Model numarası: ASM-01
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: plastik film ile tahta sandık
Teslim süresi: 60 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: ayda 10 Set
Koşul: Yeni Vida tasarım: Çift vida
Otomatik sınıf: Otomatik Uygulama: Plastik çatı kiremit makinesi
Gerilim: özelleştirilmiş Hammadde: PVC
Power(kW): 200kw transformatör önermek Garanti: 12 ay veya 1 yıl
Vurgulamak:

plastik kiremit makinesi

,

kiremit makinesi

PVC Sıcak Satış Otomatik Yenilikçi Plastik Camlı Kiremit Makineleri

Şekillendirme makinesi temel olarak bir şekillendirme mekanizması, bir ön ve arka hareketli sistem, bir nakliye sistemi, bir kesme sistemi, bir su soğutma mekanizması, önceden oluşturulmuş bir silindir, bir palet, bir güvenlik kapağı ve bir elektrik kontrol kutusundan oluşur.

Bu makine, hız, motor, redüktör ve zincir dişlisi üzerinden bağlantı hız düşürücü çıkış zinciri tekerleği üzerinden zincirleme ve tahrik zincir dişlisini çekme, çekicinin altındaki çekiş silindirine güç aktarma için gelişmiş invertör kullanır. Çekme silindiri üzerinde bir güç dağılımı payı vardır. Güç dağıtımı dişlisinin bu çifti, yukarı ve aşağı çekme makarası üzerinde eşit dağılımı zorlamak için senkronize dönme, plastik karo ürünlerini sürekli olarak çekmek için birbirleri ile iç içedir. Kesintisiz kesintisiz üretim, nihayet kullanıcının doğrudan kesim makinası ile kesmesi için gerekli uzunlukta. Bu şekillendirme yöntemi sadece maliyeti düşürmekle kalmaz, aynı zamanda üretim verimliliğini de büyük ölçüde arttırır, süreci basitleştirir ve emek yoğunluğunu azaltır.Yüzey malzemesi: hava koşullarına dayanıklı reçine, ürünün kimyasal korozyonuna dayanıklılığı ve direncini korumak için. Altta yatan malzeme: beyaz sünek malzeme, alan ve evlerin aydınlık hissini arttırmak için. Bu ürün, iki katmanlı bir birlikte ekstrüzyon işlemine ve ürünlerin kimyasal korozyona karşı direncine sahiptir. Ürünün her bir özelliğine verilen iki farklı malzeme. Yüzünü pürüzsüzleştirin ve iyi bir araya gelin. Yeni APVC antikorozif kompozit dalga karosu dayanıklılık, korozyon direnci, küçük sertlik, alan hissi ve estetik sorunlarını çözer.

Bu çizgi genellikle genişliği 720 mm, 880 mm, 1040 mm, kalınlığı 2-3 mm olan PVC sırlı karo üretmek için kullanılır. (Diğer boyut özelleştirilebilir) .PVC, ASA, PMMA bileşik kiremit üretim hattı, konik çift ​​vidalı ekstruder SJZ80 / 156, ortak ekstruder, ekstrüzyon aletleri, ana kiremit ve sırt kiremitleri, çekme, kesici ve istifleyici. Tedarik formülü kılavuzu ve temel hammadde alımı. Üretim maliyeti ve kiremitlerin performansını dikkate alarak profesyonel analiz ve tasarım.

1. Vida yükleyici Teknik veri

Nominal iletim kapasitesi: 500kg / h

Motor gücü: 2.2KW

İtici motor: 0.75kw

Boru çapı: φ102mm

Boru malzemesi: paslanmaz çelik

İletişim bilgileri
Michelle

Telefon numarası : +8617802612925