Bizimle iletişim kur
Tang

Telefon numarası : 86-13915712126

Yeni Nesil Çift Vidalı Ekstruder

June 18, 2020

SJ series conical twin screw extruder is specially adopted in the extrusion of PVC powder material, as well as PVC wood composite material. SJ serisi konik çift vidalı ekstruder PVC toz malzemenin yanı sıra PVC ahşap kompozit malzemenin ekstrüzyonunda özel olarak benimsenmiştir. Equipped with different moulds and auxiliary units, it can be used to produce various specifications of PVC roof ,pipe , profile , decoration panel, bar section and granule. Farklı kalıplar ve yardımcı üniteler ile donatılmış, PVC çatı, boru, profil, dekorasyon paneli, çubuk bölümü ve granülün çeşitli özelliklerini üretmek için kullanılabilir.


Varil, ısıtma için dökme alüminyum ısıtma halkalarını ve eşit ısı iletimi, rahat çalışma ve bakım, vb. Özelliklere sahip soğutma için hava üfleyici sistemini benimser.


Screw core part adopts high-efficiency automatic circulation cooling system. Vida çekirdek kısmı yüksek verimli otomatik sirkülasyon soğutma sistemini benimser. Structure of screw can be customized according to different material formulation, in order to achieve best plasticizing effect. Vidanın yapısı, en iyi plastikleştirme etkisini elde etmek için farklı malzeme formülasyonuna göre özelleştirilebilir.
Dişli, nitrürleme işlemi ile 38CrMoALA alaşımlı çelikten yapılmıştır.


Imported temperature controller for the controlling system, with accuracy ±1℃. Hassasiyet ± 1 with ile kontrol sistemi için ithal sıcaklık kontrolörü. Main motor adopts imported brand frequency controller or DC controller for speed control electrical system is equipped with multi-mal-function alarm device, as well as over-current protection. Ana motor, hız kontrol elektrik sistemi için ithal marka frekans kontrolörü veya DC kontrol cihazını benimser, çok mal fonksiyonlu alarm cihazı ve aşırı akım koruması ile donatılmıştır.