Bizimle iletişim kur
Tang

Telefon numarası : 86-13915712126

Üretim hattı
Yeni Stil Plastik Hollow İnşaat Kalıp: Bu ürün yabancı ileri teknolojiyi benimser. Şantiyede kontrplak yerine özel olarak tasarlanmıştır.

Bu ürün bir kerelik işleme tamamlamak için çok katmanlı ekstrüzyon teknolojisini benimsemiştir, size tek bir kat, üç kat ve diğer çeşit malzeme karıştırma, dispersiyon, yüksek kaliteli programın birlikte ekstrüzyonunu sağlayabiliriz. Böylece ürünlerin sertliği ve tokluğu büyük ölçüde iyileştirildi.

Yeni stil plastik boşluklu inşaat kalıbı yeni nesil yeşil yapı malzemeleridir, kalınlık aralığı 8-18mm ayarlanabilir, genişlik 915mm / 1220mm veya özelleştirilmiş. Tek veya çift yönlü çıktı üretim hattı sağlayabiliriz. Kalıp yüzeyi pürüzsüz, parlak ve temiz, küçük boyutlu bir hatadır, nailable, planlanabilir, korozyon direnci, alev geciktirici, daha fazla çevrim süresi ve diğer birçok avantaj ile normal kullanım döngüsü süreleri 50 kattan fazla olabilir.

Yeni stil PVC ve ASA Kiremit Sentetik Reçine Kiremit Üretim Hattı: Bu ürün, düzlem ve ağır asit alanının korozyon direnci için iyi olan gelişmiş ithal teknolojisini benimser. Yeni nesil kalıcı çatı kaplama malzemesi. Bu ürün iki kat, üç kat, dört kat ko-ekstrüzyon teknolojisi ile her katmanın farklı fonksiyonlara sahiptir.

OEM / ODM
İş bitki

Ar-Ge
Şirket, profesyonel teknoloji alanında bir dizi olağanüstü yetenek topladı ve Çinli ve genç bilim ve teknolojinin omurgası olarak seçtiği ile yüksek kalitede bir bilimsel araştırma ekibi kurdu. Sürekli ürün araştırma ve geliştirme uygulamalarında ürün tasarımında zengin deneyimler ve derin teorik bilgiler edinmiştir.