Bizimle iletişim kur
Tang

Telefon numarası : 86-13915712126

Jiangsu Acemien Machinery Co., Ltd.

Jiangsu Acemien Machinery Co, Ltd

Kaliteye, samimiyet hizmetine, samimi işbirliğine, karşılıklı gelişime odaklanın

  • Jiangsu Acemien Machinery Co., Ltd.
  • Jiangsu Acemien Machinery Co., Ltd.
  • Jiangsu Acemien Machinery Co., Ltd.
  • Jiangsu Acemien Machinery Co., Ltd.
  • Jiangsu Acemien Machinery Co., Ltd.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar ACEMIEN No. Çalışanları 50~100
Yıllık satış 8,850,000-118,00,000 Yıl kurulan 2013
İhracat p.c 40% - 50%
Giriş
JiangSu Acemien Machinery Co., Ltd., PVC çatı yapı malzemeleri ekipmanları, Çin'de plastik ekstrüzyon ekipmanları ve plastik geri dönüşüm ekipmanları üzerinde odaklanan Çin'de PP içi boş inşaat kalıp üretim hattı ilk parti olan bir marka üretim kuruluştur. Şirket çok sayıda olağanüstü yetenek topladı ve Çinli ve genç bilim ve teknolojinin seçkin omurgası olarak seçtiği yüksek kaliteli bir bilimsel araştırma ekibi kurdu. Sürekli ürün araştırma ve geliştirme uygulamalarında ürün tasarımında zengin deneyimler ve derin teorik bilgiler edinmiştir.

Şirketimiz beş seri donatı üzerine yoğunlaşmıştır, bunlar Sentetik reçine karo ve PVC oluklu karo ekstrüzyon teçhizatıdır; PP içi boş inşaat kalıp üretim hattı; Suni mermer levha ve profil ekstrüzyon donanımları; Geri dönüşüm ve granülasyon sonrası ekipman; Boru / profil / tabaka gibi geleneksel ekstrüzyon teçhizatı; Karıştırıcı / kırıcı / ufalayıcı gibi yardımcı ekipman.

JiangSu Acemien Makine, plastik çatı ve yapı malzemeleri sektöründe büyük ölçekli ve modern bir ulusal girişim haline geldi. Şirket, "profesyonellik, dürüstlük, kazanma ve gelişme kazanma" felsefesi konusunda ısrar ediyor ve teknoloji gücünü ve destekleyici yeteneklerini sürekli olarak geliştiriyor. İnternet + döneminde, zamana ayak uyduracağız.

Geçmiş
Jiangsu Acemien Machinery 2013 yılında kuruldu, 6 yıllık bir gelişimden sonra, şirket altı ana ürün sistemi kurdu; bunlar Sentetik reçine karo ve PVC oluklu ekstrüzyon ekipmanları; PP içi boş inşaat kalıp ekipmanı; Suni mermer levha ve profil ekstrüzyon donanımları; Geri dönüşüm ve granülasyon sonrası ekipman; Boru / profil / levha gibi geleneksel ekstrüzyon teçhizatı, karıştırıcı / kırıcı / ufalayıcı gibi yardımcı teçhizat.

Hizmet
Kaliteye odaklanmak, samimi işbirliği yapmak Jiangsu Acemien Machinery’nin hedefidir, programın en iyisi için size gönülden bağlı kaldık, her süreçte size makul tavsiyelerde bulunmak için her süreçte yerel büyük rekabetçilikle tanışmak için endüstrinin çekirdek teknolojisinde ustalaşıyoruz. gelişmiş çözümler ve hızlı yedek parça temini ve uygun teknik servis hizmetleri.

Ekibimiz
Şirket, profesyonel teknoloji alanında bir dizi olağanüstü yetenek topladı ve Çinli ve genç bilim ve teknolojinin omurgası olarak seçtiği ile yüksek kalitede bir bilimsel araştırma ekibi kurdu. Sürekli ürün araştırma ve geliştirme uygulamalarında ürün tasarımında zengin deneyimler ve derin teorik bilgiler edinmiştir.